ETYKIECIARKI

ETYKIECIARKA RĘCZNA SERII ET

Przenośna etykieciarka z datownikiem termodrukowym przeznaczona jest do etykiet samoprzylepnych i wszelkiego rodzaju opakowań. Podaje etykiety z poziomu stołu w poziomie stroną klejącą do dołu. Posiada uniwersalną samodzielnie pracującą  głowicę datującą. Głowica ta może drukować jeden, dwa, opcjonalnie trzy rzędy numerów do 10 cyfr. Etykieciarka dostosowana jest do etykiet o szerokości do 200 [mm] i długości 220[mm]. Umożliwia precyzyjne pozycjonowanie ręczne podawanego wyrobu oraz powtarzalne naklejanie etykiet z dokładnością +/- 1 [mm]. Wymiary gabarytowe: długość 550 [mm], szerokość 250 [mm], wysokość 250 [mm] Wydajność: średnio 10 tyś. etykiet na zmianę (8 godzin). Waga: 9,2 [kg]. Urządzenie wykonane jest ze stali kwasoodpornej.

 

   

 

 

ETYKIECIARKA  SERII ER (napęd ręczny)

Prosty, przenośny i niezawodny podajnik etykiet samoprzylepnych podawanych z roli przeznaczony do etykietowania butelek, opakowań płaskich i opakowań o nieregularnych kształtach z wydajnością kilka tysięcy etykiet na zmianę. Najkorzystniejsze zastosowanie - oklejanie opakowań okrągłych. Wykonany ze stali kwasoodpornej przeznaczony jest do pracy ciągłej w warunkach produkcyjnych. W uniwersalnym wykonaniu przystosowana jest do roli z etykietami o średnicy zewnętrznej max 250 mm i etykiet o szerokości max 120 mm. Wymiary gabarytowe 180x240x160 mm. Wymiary etykiet i przedmiotów etykietowanych - według wymagań Zleceniodawcy.

 

 

 

ETYKIECIARKA RĘCZNA SERII ETP ( z przystawką do oklejania opakowań osiowo symetrycznych)

Przeznaczona do naklejania etykiet samoprzylepnych na opakowania osiowo symetryczne takie jak słoiki butelki plastikowe i szklane o różnych rozmiarach. Po zdjęciu przystawki nadaje się również do etykietowania opakowań prostopadłościennych i płaskich butelek. Opcjonalnie posiada termodrukową głowicę datującą. Wydajność: średnio 8 tyś. etykiet na zmianę (8 godzin). Waga: 16,2 [kg]. 

 

 

 

 

 

 

ETYKIECIARKA  SERII EE

Przenośna etykieciarka  przeznaczona do etykietowania małych opakowań typu szminka, tusz,  lakier do paznokci, fiolka.  Podaje etykiety z poziomu stołu w poziomie stroną klejącą do góry.  Umożliwia precyzyjne pozycjonowanie ręczne podawanego wyrobu oraz powtarzalne naklejanie etykiet. Wymiary gabarytowe: długość 450 [mm], szerokość 220 [mm], wysokość 220 [mm] Wydajność: średnio 10 tyś. etykiet na zmianę (8 godzin). Waga: 7,1 [kg]. Urządzenie wykonane jest ze stali kwasoodpornej.

 

 

 

ETYKIECIARKA SERII ET Z TRANSPORTEREM DO PRACY W CYKLU AUTOMATYCZNYM

Etykieciarka z datownikiem termodrukowym zaopatrzona w transporter do pracy w cyklu automatycznym. W zależności od wersji wykonania umożliwia naklejanie etykiet w dowolnym miejscu na opakowaniu. Układ daje możliwość zainstalowania drukarki inkjet.

 

 

 

 

 

ETYKIECIARKA  SERII EW

Etykieciarka  przeznaczona do współpracy z manipulatorami i robotami w ciągach technologicznych.  Podaje etykiety na ssawkę wentylatorową stroną klejącą do góry.   

 

 

 

 

 

 

 

AUTOMATYCZNA ETYKIECIARKA TERMODRUKOWA (do opakowań osiowo symetrycznych)

Samoczynnie pobiera kołowo symetryczne opakowania z obrotowego stołu. Urządzenie owija etykietę, datuje kolejną (jeden dwa lub trzy rzędy max po 10 znaków) i przekazuje opakowanie z naklejoną etykietą do odbioru. Opcjonalnie stół może być uzupełniony o ześlizg do zaetykietowanych opakowań. Wymiary gabarytowe: długość 46 [cm], szerokość 66 [cm], wysokość 34 [cm]. Waga: 17 [kg]. Wydajność etykietowania jest zależna od rodzaju i wielkości opakowań oraz długości etykiety (średnia ok. 2000 opakowań / godz.).

 

ETYKIECIARKA SERII ETA Z AUTOMATYCZNYM PODAWANIEM PRODUKTU

Urządzenie etykietuje opakowania przesuwające się po pochylni i przekazuje opakowanie z naklejoną etykietą do odbioru. Opcjonalnie etykieciarka może być uzupełniona o głowicę termodrukową  drukującą jeden dwa lub trzy rzędy max po 10 znaków. Wymiary gabarytowe: długość 320 [mm], szerokość 400 [mm], wysokość 450 [mm]. Waga: 9,8 [kg]. Wydajność: średnio 15 tyś. etykiet na zmianę.

 

ETYKIECIARKA SERII ETM (do opakowań płaskich i eliptycznych z podawaniem ręcznym produktów)

Urządzenie etykietuje opakowania  przykładane do zderzaka. Opcjonalnie etykieciarka może być uzupełniona o głowicę termodrukową  drukującą jeden dwa lub trzy rzędy max po 10 znaków. Wymiary gabarytowe: długość 400 [mm], szerokość 460 [mm], wysokość 450 [mm]. Waga: 8,9 [kg]. Wydajność: średnio 10 tyś. etykiet na zmianę.