O nas

Historia i obszary dzialalnosci firmy PREWAFirma PREWA została założona w 1987 roku przez mgr inż. Zbigniewa Pręgowskiego absolwenta oraz wieloletniego pracownika naukowego Instytutu Konstrukcji – Wydziału Mechaniki Precyzyjnej Politechniki Warszawskiej (obecnie Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej). Od założenia firmy do dzisiaj Zbigniew Pręgowski skonstruował i wdrożył do produkcji kilkaset urządzeń, które niezawodnie pracują w zakładach przemysłowych w całej Polsce.

Specjalnością firmy PREWA są etykieciarki, datowniki hotstampingowe do zabudowy, liczarki i przewijarki etykiet, ręczne i automatyczne urządzenia datujące do etykiet, blistrów, torebek foliowych i kartoników oraz urządzenia wykonywane na indywidualne zamówienie według wymagań Zleceniodawcy.

Większość urządzeń powstała na potrzeby farmacji. Obecnie wszystkie urządzenia wykonujemy ze stali kwasoodpornej obrabianej na obrabiarkach sterowanych numerycznie. Szeroka gama oferowanych rozwiązań świadczy o determinacji w dążeniu do osiągnięcia perfekcji w zakresie naszej oferty. Prezentowane zdjęcia stanowią fragment dorobku firmy PREWA i PREWA BIS.

Firma PREWA BIS została założona w 1998 roku i współpracuje ściśle z firmą PREWA . Firma prowadzi działalność handlowo produkcyjno usługową. Oferuje urządzenia oraz materiały eksploatacyjne / folie termodrukowe, czcionki, matryce/ jak również tworzy nowe opracowania konstrukcyjne. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia naszej strony i nawiązania kontaktu.